Де смачно поснідати в Кременчуці?

Сніданок – це не просто прийом їжі, а справжнє паливо для початку дня. Важливість сніданку визнана багатьма експертами з галузі харчування і здоров'я. Це період, коли організм вже прокинувся і потребує поживних речовин для ефективного функціонування. Збалансований та різноманітний сніданок допомагає підтримувати оптимальний рівень енергії протягом дня, поліпшує концентрацію та сприяє загальному здоров'ю.

Джан Street Food у Кременчуці - чудовий вибір для смачного та насиченого сніданку. Їхнє меню пропонує різноманітні страви, які задовольнять будь-які смакові переваги. Від традиційних сніданків з яєць до чарівних сирників, усе приготовано зі свіжих та якісних продуктів.

Незалежно від того, чи ви любите ситний англійський сніданок з яйцями та беконом, або віддаєте перевагу солодкому сніданку, Джан Street Food має гарний вибір для всіх смаків. Завдяки їхній увазі до деталей та кулінарній вправності, ви отримаєте справжнє задоволення від свого сніданку!

Оберіть Джан Street Food для того, щоб розпочати свій день з смачного та енергетичного сніданку. Насолоджуйтеся ситною їжею та підтримуйте своє здоров'я кожного ранку!

Сніданки на будь-який смак

  • Англійский сніданок 

Склад: хот-дог з сосискою, яєчня з беконом, томати гриль, гірчиця французька, рукола та сирний соус.

  • Твій ранковий бургер з яєчнею 

Склад: булочка бріош, яєчня з беконом, сир "чедер", томати коктельні, лист салату айсберг, рукола, соус "бальзамік", сирнийсоус.

  • Сирники зі сметаною та смородиновим кюлі

Склад: пишні сирники, сметана, смородиновий кюлі.

Графік роботи закладу: понеділок-неділя 09:00 - 21:30

Графік роботи доставки: понеділок-неділя 09:00 - 20:30

Адреса закладу: вул. Соборна, 8/18