Каліфорнійська закваска для хлібу, в чому різниця від ДСТУ

Каліфорнійську закваску Сильвертон, наш директор використовує вже давно. 

Особливість цієї закваски в тім, що хліб виходить більш пористий, із темною золотавою скоринкою, приємним хлібним ароматом та смаком наче з бабусиної печі. Каліфорнійську закваску отримують завдяки довгому годуванню свіжої закваски спонтанного бродіння. За певний час в ній зникнуть всі бактерії і дріжджі, і зявляться молочнокислі бактерії виду "Сан-Франциско" і особливі дикі дріжджі, які живуть тільки в симбіозі з цими бактеріями. Нашому директору привезли закваску 7 років потому із самого серця хлібопекарскої справи - Інституту Хлібу в Сан-Франциско. 

Така закваска буде жити у Вас десятиріччями. 

Наш технолог та лаборант заводу, разом із директором, проводили експеримент, добавили до закваски магазинних дріжджів, то через 16 годин їх і сліду не залишилося. 

Використовують таку закваску переважно на заводах, де є різні рецептури до яких підходить цей вид закваски. Звичайно є ще багато нюансів стосовно Каліфорнійської закваски, але для того, щоб наші покупці могли куштувати найкращий хліб, ми готові "заморочуватися" навіть з такими рідкісними елементами хлібопекарської справи.

 

Смачного Вам!