Історія походження вірменського лаваша

Раніше лаваш рятував жителів стародавньої вірменської землі від голоду, а відтак і від холоду. Тонкі листи в торбинках займали мало місця. А якщо вдавалося брати в дорогу ще й сир, то подорож затягувалася на довго. Лаваш швидко поширився по світу разом з вірменами-мандрівниками та завоював прихильників.

ЛАВАШ ЗАВЖДИ РЯТУВАВ ЖИТЕЛІВ СТАРОДАВНЬОЇ ВІРМЕНСЬКОЇ ЗЕМЛІ

Одного разу хтось сказав, що все геніальне просто. Так просто, як лаваш вірменський хліб, тонкий, як пергаментний листочок стародавнього манускрипту, який виник на території древньої вірменської землі. Сьогодні не має такого куточку на світі, де б не виготовляли вірменський лаваш. Різні рецепти, оновлені технології, але основне залишається не змінним, лаваш це прісний хліб без використання дріжджів!

Вірменські жінки заготовляли лавашні листи з осені та на всю зиму. Пекли у тандирах, висушували і куштували сім'єю всю зиму та весну. У лаваша є гарна особливість, підсушений лавашний лист збризкуєш водою і він оживає, стає м'яким та еластичним. 

Тож рекомендуємо Вам куштувати лаваш щодня, а якщо залишається не використаний лавашний лист складіть його у паперовий пакет і покладіть у сухе місце. Коли буде потреба просто окропіть його водою. 

Директор Компанії ILONA Саргсян Арман Генріхович

❤ Смачного Вам!