Продуктова мануфактура

На головну
manufactura ilona
вул. Троїцька 61/52 Замовити доставку продуктів та піцу: 067 005 05 55 Замовлення страв гриль: 067 819 30 00 Години роботи ДОСТАВКИ: Пн-Сб 9:00 до 20:30, Нд з 9:00 до 19:30
Доставимо Вам свіжі продукти, смачні страви, задоволення і гарний настрій!!


- Замовляйте за телефоном доставки 067-005-0-555
- Мінімальна сума замовлення 100грн
- Доставка до під’їзду 35грн.
- Оплата готівкою або карткою


Швидко та смачно з Express restoration ILONA

Печі компанії ILONA не зупиняються у вихідні дні, а тим паче на свята! Для Вас ми випікаємо свіжий хліб за різними рецептами, з різного борошна, з різноманітними спеціями, але в жодному разі без консервантів і хімічних домішок. Загалом, щодня пекарі випікають 46 різновидів хлібу з постійного асортименту і 3-4 нових для цікавості.

Вже більш як двацять років наш директор збирає рецепти хлібу по всьому світу і сам втілює їх у життя. Керівник трьох заводів і цілої мережі магазинів, разом з пекарями роблять дива з тістом, по вуха у борошні, але задоволені результатом. Покупці у магазинах вже отримують смачний хліб із хрумкою скоринкою та неймовірним м'якушем.

Всією мережею магазинів ILONA у Кременчуці за день продається до 15000 буханок свіжого хліба. На вечір зі знижкою 50% залишається не багато. Знижка на хліб - 50% починає діяти за годину до закриття і продовжується за потреби на другий день. 

Для постійних покупців, магазини - пекарні ILONA пропонують нову послугу - Замовляйте улюблений хліб заздалегідь, забирайте після роботи.Тел. 067-536-22-54 

Ми впевнені, що багато господинь вдома випікають білий або житній хліб у сучасних хлібопечах за класичними рецептами на опарі або на заквасці, і виходить все смачно та гарно. Запрошуємо найвибагливіших гурманів до магазинів - пекарень мережі ILONA оцінити нашу майстерність, дати гарні ідеї, або запропонувати свій рецепт хлібу. 

З 8:00 до 22:00, щоденно, працює гаряча лінія компанії ILONA 067-825-1000

 

0
Ваше замовлення
Разом: 0 грн Замовити
Ваше замовлення порожнє

Лаваш СЕВАНСЬКИЙ

Прісний хліб у вигляді тонкого коржа з пшеничного борошна. При виготовленні не використовуються дріжджі. Лаваш чудова альтернатива звичному хлібу і чудова основа для приготування різноманітних страв. Склад: борошно пшеничне вищого ґатунку, закваска, сіль поварена, вода питна.

200 г
11 грн
Замовити

Хліб Грехемський

Заварний, з пористим м'якушем та хрумкою скоринкою. Завдяки достатній кількості зернової суміші всередини та зовні, хліб набуває збагаченого смаку та аромату.

750 г
24 грн
Замовити

Хліб Литовський, заварний бездріжджовий

Заварний світлий пшенично-житній подовий хліб з приємним слабкувато-кислим смаком и легким ароматом кмина. Хліб виготовляється по традиційній литовській рецептурі з використанням живої пшеничної закваски, з довгим процесом бродіння та використанням заварювання житнього борошна. Склад: борошно пшеничне вищого ґатунку, екстракт темного солоду, жива закваска, сіль поварена, олія рослинна, кунжут, вода питна.

550 г
17.5 грн
Замовити

Хліб Мюнхенський

Заварний подовий пшенично-житній ароматний хліб зі слабкуватим присмаком та трішечки вологим еластичним м’якушем. Зверху декорований зернами та насінням гарбуза. Склад: борошно пшеничне першого ґатунку, борошно пшеничне вищого ґатунку, борошно житнє обдирне, солод житній ферментований, коріандр, затемнював «Браун Екстра», дріжджі пресовані, сіль поварена, закваска на основі молочно – кислих бактерій, інвертний сироп, екстракт темного солоду, вода питна.

450
18.5 грн
Замовити

Хліб Шведський

Заварний, житньо-пшеничний хліб з яскраво вираженим ароматом. Хліб добре зберігає свої властивості завдяки заквасці та особливостям технологічного процесу випікання. Форма хліба практична для приготування міні бутербродів дітям та дорослим. Склад: борошно пшеничне першого гатунку, борошно житнє обдирне, манна крупа,дріжджі хлібопекарські пресовані,світлий ячмінно-солодовий єкстракт,сироп,закваска рідка,картопляні пластівці, кмин, сіль кухонна харчова, вода питна.

300
11.5 грн
Замовити

Хліб Французький

Пшеничний хліб, випечений за класичною технологією із застосуванням опари. Має приємний золотавий колір скоринки, кремовий соковитий м’якіш, легко впізнати молочний аромат і смак, завдяки використанню якісного сухого молока. Склад: борошно пшеничне вищого ґатунку, дріжджі пекарські, молоко сухе, сіль поварена, олія рослинна, інвертний сироп, вода питна.

450 г
15 грн
Замовити

Хліб Гірчичний

Бутербродний запашний хліб з легким ароматом гірчиці, злегка солодкуватий на смак з приємним жовтуватим відтінком м’якіша та золотою, ароматною хрусткою скоринкою з підсмаженим насінням кунжуту. Гірчичне масло – джерело вітамінів та мінералів для організму людини, а його корисні властивості обов’язково порадують любителів пшеничного хлібу. Склад: борошно пшеничне вищого ґатунку, дріжджі пресовані, сіль поварена, інвертний сироп, гірчичне масло, вода питна.

700 г
17.5 грн
Замовити

Хліб Альпійський (без дріжджовий)

Житньо-пшеничний ароматний, заварний зерновий хліб виготовлений на натуральній заквасці з використанням насіння соняшника. Хрустка скоринка, солодкуватий м’якуш з насінням соняшника, який гідно оцінять гурмани смачного хліба. Склад: житнє обридне борошно, насіння соняшника, сіль поварена, екстракт житнього солоду, вода питна.

550 г
17 грн
Замовити

Хліб Цільнозерновий

Без дріжджів. Одною з складових цільнозернового хлібу є оболонка зерна, в складі якої всі корисні вітаміни, ферменти та амінокислоти. Хліб, виготовлений с цільнозернового борошна допомагає виводити із організму токсини, солі важких металів та радіоактивних частинок, а також він збагачений клітчаткою, яка очищує кишківник та допомагає запобігти розвитку онкологічних захворювань. Склад: борошно пшеничне цільнозернова, борошно пшеничне першого ґатунку, закваска жива, сіль поварена, цукор кристалічний, олія р

340 г
11 грн
Замовити

Хліб Елітний

Без дріжджів. Пшенично-житній темний хліб з насиченим ароматом житнього солоду, сладкуватий на смак з додаванням ізюму, приготований на натуральній заквасці Склад: борошно пшеничне вищого ґатунку, борошно пшеничне 1 ґатунку, сіль поварена, закваска жива, інвертний сироп, екстракт темного солоду, ізюм, картопляні пластівці, вода питна. Для тих, хто полюбляє не кислий темний пшенично-житній хліб

550 г
17.5 грн
Замовити

Хліб Староукраїнський

Заварний подовий пшенично-житній ароматний хліб зі солодкуватим смаком та додаванням родзинок. Хліб буде до вподоби представникам різних вікових груп, а відсутність кислинки та солодкуватий присмак з гордістю оцінять гурмани, шеф-кухарі та любителі креативного перекусу. Склад: борошно пшеничне першого ґатунку, борошно пшеничне вищого ґатунку, борошно житнє обдирне, солод житній ферментований, коріандр, затемнювач «Браун Єкстра», дріжджі пресовані, сіль поварена, закваска на основі молочних бактерій, інвертн

450 г
17.5 грн
Замовити

Хліб Нормандський

Оригінальний бутербродний хліб з рівними мілкими порами у м’якуші. Достатньо великий об’єм, але при цьому легкий по вазі. Насичений молочно-пшеничний аромат. Скоринка гладенька, щільна, хрумка, рельєфна, а м’якіш м’який та ніжний. Перед вживанням рекомендовано піджарювати нарізані скибочки хліба в тостері або на пательні, щоб відчути насолоду від хрумкого хліба та ніжного м’якушу Склад: борошно пшеничне вищого ґатунку, сіль поварена, маргарин, дріжджі пресовані, вода питна.

450 г
16 грн
Замовити