Продуктова мануфактура

На головну
manufactura ilona
вул. Троїцька 61/52 Замовити доставку продуктів та піцу: 067 005 05 55 Замовлення страв гриль: 067 819 30 00 Години роботи ДОСТАВКИ: Пн-Сб 9:00 до 20:30, Нд з 9:00 до 19:30
Доставимо Вам свіжі продукти, смачні страви, задоволення і гарний настрій!!


- Замовляйте за телефоном доставки 067-005-0-555
- Мінімальна сума замовлення 100грн
- Доставка до під’їзду 35грн.
- Оплата готівкою або карткою


Швидко та смачно з Express restoration ILONA

Напівфабрикати зараз мають великий попит серед тих, хто більшу частину часу проводит на роботі, бо це зручно та швидко. Головне вибрати там де смачно, надійно, де є довіра до продукту і до тих хто її виготовляє. 

У нашій Продуктовій Мануфактурі велику увагу приділяють не тільки начинці, а ще і тісту. Вареники, пельмені або хінкалі, повинні буди смачними загалом. У нас це гарно виходить. Коли замовлення перевалили за 30 кг на день, було вирішено виділити окремий цех де 5 жінок щодня з ранку до вечора роблять смачні начинки, замішують м'яке еластичне тісто та роблять кілограми гарний вареників з картоплею, капустою, сиром, а ще пельмені та хінкалі зі свіжого м'яса.

 

 

0
Ваше замовлення
Разом: 0 грн Замовити
Ваше замовлення порожнє

Вареники з картоплею

Смачні вареники з ніжного, міцного тіста зі смачною картопляною начинкою

100 г
6.5 грн
Замовити

Вареники з сиром

Солодкий сир, смачне м'яке тісто. Є правильний рецепт приготування гарних вареників: закидаете вареники у кип'ячу воду, повільно перемішуєте до закіпання, чекаете 3 хвилини, вимикаєте газ, закриваєте добре кришку і чекаете 7-10 хвилин. Варенички самі дійдуть готовності, і головне не розваляться!

100 г
7.5 грн
Замовити

Вареники з капустою

Спробуйте вареники із капустною начинкою та ніжним тістом.

100 г
8.5 грн
Замовити

Пельмені свино-яловичині

Пельмені з натурально м'яса, для смаку добавлено трохи цибулі та спецій

100 г
16.9 грн
Замовити

Хінкалі з м'ясом

Смачне блюдо національної кавказької кухні, що зовні нагадує великі мішечки з тугого тіста, наповнені всередині соковитою м'ясною начинкою. Деякі вважають, що хінкалі схожі на звичайні великі пельмені, але це не зовсім вірно. Спробуйте все і оберіть до смаку!

100 г
14 грн
Замовити