Шукаємо дистриб'юторів для реалізації лаваша

14 січня 2024

Як дізнатись детальні умови про оптову співпрацю?

1. Заповнити заявку.

2. Зателефонувати у відділ збуту +380671100597.

3. Написати листа на пошту snab.ilona2023@gmail.com

Якісний лаваш для вашого бізнесу

На ринку харчової індустрії українського бізнесу, МПП "Ілона" вже більше 10 років є провідним виробником та постачальником вірменського лаваша. Наш продукт став невід'ємною складовою для багатьох фастфудів, стріт фудів та різноманітних бізнесів.

Наш вірменський лаваш - це справжня перлина армянської кулінарії, яка відзначається тонкою структурою та бездоганним смаком. М'які, тонкі листи лаваша з багатошаровою текстурою та золотавим колеруванням.

Ми пишаємося своєю співпрацею як з великими рітейлами, так і з невеликими підприємствами. Наш лаваш вже завоював довіру великої кількості клієнтів, завдяки його винятковій якості та приємній ціні!

МПП "Ілона" пропонує різноманітні розміри та форми вірменського лаваша, щоб відповісти на різноманітні потреби вашого бізнесу. Наша продукція готується з використанням найкращих інгредієнтів, щоб забезпечити максимальну якість та задоволення смакових рецепторів.

Доставка по всій Україні здійснюється оперативно, в терміни від 1 до 2 днів, щоб забезпечити своєчасне здобуття вашого замовлення. 

Обирайте наш вірменський лаваш для вашого бізнесу, і ви отримаєте якісний продукт, який стане невід'ємною частиною вашого кулінарного успіху. Працюючи разом з МПП "Ілона", ви обираєте надійного партнера для процвітання вашого бізнесу в галузі харчової індустрії! 

Заповнити заявку тут! 

Що ми пропонуємо?

 ✔️ Конкурентоспроможна оптова ціна - 39 грн / кг
МПП "Ілона" пропонує вам не лише високу якість вірменського лаваша, але й конкурентоспроможну оптову ціну, що становить лише 39 гривень за кілограм. Наша компанія розуміє важливість ефективного бюджету для вашого бізнесу, тому ми пропонуємо вам доступ до якісного продукту за доступною ціною.

✔️ Об'єм виробництва під ваш запит
 Ми готові виготовити великий об'єм виробництва, враховуючи ваші індивідуальні потреби та замовлення. Незалежно від обсягу, ми гарантуємо вам високу якість продукції та своєчасну поставку.

✔️ Логістика по всій Україні (1-2 дні)
 Наша компанія забезпечує ефективну логістику, щоб ваші замовлення дісталися вас у найкоротший термін, всього за 1-2 дні. Незалежно від вашого місця розташування в Україні, ми гарантуємо швидку та надійну доставку.

✔️ Зручний розрахунок
МПП "Ілона" пропонує зручні умови розрахунку, спрощуючи весь процес співпраці. Ми розуміємо, що швидкі та прозорі фінансові взаємодії є ключовим аспектом успішної співпраці.

✔️ Широкий асортимент форм та розмірів лавашної продукції
Наша компанія пропонує вам великий вибір форм та розмірів вірменського лаваша. Ви можете обирати серед круглих, квадратних або прямокутних форм. Ми готові задовольнити ваші унікальні потреби та створити продукцію саме такої форми, яку ви шукаєте.

Варіації форм :

 • квадрат: 30х30 см, 35х35 см.
 • прямокутний: 39х42 см, 45х40 см, 30х48 см, 30х50 см, 30х90 см.
 • круг: діаметр 260

Мінімальний розмір замовлення: 

 • від 100 шт/партія
 • зразки відправляємо поштою.

Роблячи вибір на користь МПП "Ілона", ви обираєте не лише високоякісний вірменський лаваш, але і партнера, який готовий відповісти на всі ваші потреби та забезпечити успіх вашого бізнесу в галузі харчової індустрії.

Дізнатись більше про умови співпраці!

Хто ми?

Компанія "ILONA" – невід'ємний лідер в сфері виробництва бездріжджових хлібів і лаваша в Україні! Наша торгова марка завоювала довіру клієнтів протягом більше 10 років, визначаючи нові стандарти якості та смаку. Ми розташовані так, щоб бути зручними для наших дистриб'юторів, і пропонуємо різні форми розрахунку, щоб спростити співпрацю.

Історія "ILONA" – це тернистий шлях до успіху, наповнений викликами та перешкодами. Навіть у найскладніші періоди, такі як війна, ми залишаємося стійкими і віримо в розвиток. Наш успіх – це результат нестримної праці та відданості, а також подяка Збройним силам України за мужність та моживість розвиватися. Ми горді бути частиною країни, яка надихає нас до нових вершин, і ми прагнемо продовжувати свій розвиток, прагнучи до нових висот у виробництві харчових продуктів в Україні! 

Більше про нашу компанію тут!

Чому варто обрати нас?

Обираючи МПП "Ілона" як постачальника оптового лаваша для вашого бізнесу, ви вибираєте не просто продукт, а повноцінного партнера, який гарантує успіх та вигоду вашого підприємства. Ось кілька переконливих причин, чому варто обрати саме нас:

 • Висока якість продукції

Ми виготовляємо вірменський лаваш, який відзначається неперевершеною якістю. Наша традиційна рецептура та уважний відбір інгредієнтів гарантують смакові відчуття, які вразять вашого клієнта.

 • Конкурентоспроможна ціна

Ми пропонуємо вам оптові ціни на вірменський лаваш, що дозволяє економити ваш бюджет, не втрачаючи при цьому на якості. Вартість продукції у 39 гривень за кілограм створює вам конкурентну перевагу на ринку.

 • Гнучкість у виробництві

Ми готові адаптувати обсяги виробництва під ваші потреби. Незалежно від того, чи ви велика роздрібна мережа чи малий бізнес, ми гарантуємо, що ваші замовлення будуть виконані вчасно та у відповідності до ваших очікувань.

 • Широкий асортимент та індивідуальний підхід

МПП "Ілона" пропонує вам не лише стандартні рішення, але і індивідуальний підхід до форм та розмірів вірменського лаваша. Ми готові створити продукцію за вашими унікальними специфікаціями.

 • Ефективна логістика

Наша компанія гарантує швидку та надійну логістику по всій Україні. Ви можете розраховувати на те, що ваші замовлення будуть доставлені вчасно, щоб ви могли забезпечити якісний сервіс для своїх клієнтів.

 • Професійний сервіс та співпраця

Ми цінуємо кожного нашого клієнта та пропонуємо вам високий рівень обслуговування. Готові вислухати ваші потреби, ми дбаємо про те, щоб кожен етап співпраці був максимально комфортним та ефективним.

Обираючи МПП "Ілона", ви отримуєте не тільки продукт, але і надійного партнера, готового сприяти росту та успіху вашого бізнесу!

Чекаємо на вас!