Міжнародний день захисту дітей 2024

01 червня 2024

Історія Міжнародного дня захисту дітей

Це свято було офіційно започатковане в листопаді 1949 року в Парижі на Раді Міжнародної демократичної федерації жінок. Тоді особливо актуальними були питання здоров'я і благополуччя дітей у післявоєнний період.

Вперше День захисту дітей був відзначений у 1950 році – одразу в 51 країні світу. За іншою версією, свято вперше було проведене ще раніше – у 1925 році в Сан-Франциско завдяки Генеральному консулу Китаю, який організував для китайських дітей-сиріт Фестиваль човнів-драконів (Дуань-у Цзе). Це святкування також відбулося 1 червня. Незалежно від дати, мета цього дня завжди залишається незмінною – привернути увагу до прав і потреб дітей.

Щороку 1 червня проходять заходи, спрямовані на боротьбу з насильством над дітьми та експлуатацією дитячої праці. Для дітей організовують освітні кампанії, де їх інформують про права і можливості звернення у разі їх порушення. Також особлива увага приділяється дорослим, яких навчають враховувати інтереси та потреби дітей.

Привітання з Міжнародним днем захисту дітей від компанії ILONA

Компанія ILONA щиро вітає вас з Днем Захисту Дітей! Це свято нагадує нам про найцінніше – наших дітей, їхні права та щасливе дитинство. У цей день ми висловлюємо особливу турботу і увагу нашим малюкам, адже вони – наше майбутнє і наше натхнення.

Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на любов, захист і підтримку. Нехай їхні очі завжди сяють від радості, а серця наповнюються теплом і щастям. Діти – це наші маленькі янголи, які наповнюють наше життя сенсом та радістю.

Компанія ILONA завжди піклується про здоров'я та благополуччя українців. Ми прагнемо створювати продукти найвищої якості, щоб ваші діти росли здоровими та щасливими. Наші принципи – це натуральність, безпечність та любов у кожному продукті.

Нехай сьогоднішній день буде наповнений усмішками, веселощами та незабутніми моментами! Бажаємо вам і вашим діткам міцного здоров'я, благополуччя і безмежного щастя. Хай у ваших родинах завжди панує мир, злагода та любов! 

Все буде Україна! ❤️