Даруємо сертифікат до Дня Конституції України

18 червня 2024

День Конституції України – це свято, яке символізує незалежність, права та свободи нашого народу. Цей день ми відзначаємо на честь прийняття основного закону нашої держави, який визначає права та обов'язки громадян і встановлює основи державного устрою. У цей день ми згадуємо про важливість демократичних цінностей та правової держави.

З нагоди цього значущого свята, ми, команда Продуктової Мануфактури, хочемо зробити вам приємний подарунок! Ми оголошуємо розіграш 1000 гривень серед наших підписників на Інстаграм сторінці @ilona_bakery. Це наш спосіб подякувати вам за вашу підтримку та довіру, а також подарувати трохи радості та позитивних емоцій.

Що треба зробити, щоб отримати сертифікат?

✅ Підписатися на @ilona_bakery

✅ Відмітити двох друзів @ім‘я в одному коментарі
Чим більше коментарів – тим краще!????

✅ Поставити емодзі на 3 наших сторіз

Розіграш триватиме до 26 червня 2024 року, після чого ми випадковим чином оберемо переможця і оголосимо його на нашій сторінці в Інстаграмі!

Не пропустіть свій шанс виграти 1000 гривень та відсвяткувати День Конституції України разом з нами! Бажаємо всім удачі та дякуємо, що залишаєтеся з нами. Разом ми створюємо нові традиції та підтримуємо одне одного!