інтерв'ю з директором компанії ILONA

28 вересеня 2020

23-25 вересня відбулася Всеукраїнська виставка хлібобулочної продукції у IFFIP 2020 на якій компанії ILONA урочисто вручили шість найвищих нагород. 

Детально про конкурс на сторінці   сайту                                          

Нагороди отримував директор компанії ILONA, Арман Генріхович. Насамперед це його здобуток.  

Інтерв'ю директора Всеукраїнському журналу Інформаційний Вісник хлібопекарської галузі.

Арман Генріхович, ми знаємо Вас як успішного бізнесмена і новатора. Як Вам працюється, чим живе Ваш бізнес?
- минулої осені був у Празі, дивуюся наскільки там все просто. Виробники націлені тільки на якість, сфера послуг на затишок і зручність клієнта.
У своїй роботі я постійно провожу моніторинг нашої цільової аудиторії і розумію, що український покупець трохи інший. У своєму виборі віддає переваги яскравим новинкам і не високими цінами. Це дуже важке випробування для сучасного бізнесу. Але не дивлячись на труднощі ми з командою справляємося, у нас виходить!

Вже закінчується третій квартал, поділіться, що виконали із задуманого?
- У своєму стратегічному плані розвитку на 2020 рік ми запланували запуск двох новинок у лавашній групі і повний ребрендінг пакування для лаваша і серії крафтових хлібів.
На сьогодні ці пункти вже виконані. Розроблено дев'ять нових упаковок під всі види нашого лаваша включаючи з паприкою і оливковою олією. У червні ми запустили в продаж лаваш "Севанський", а в липні лаваш "Мексиканський Такос". 
Лаваші унікальні! Севанський в довжину 880мм, при цьому тонкий і м'який, із золотистою колеровкою. Мексиканський Такос, як і належить на основі кукурудзяного борошна, листи круглої форми з приємним вершковим ароматом. Продаються у гарній яскравій упаковці і за приємною для покупця ціною до 10 грн. Також вся лінійка крафтових хлібів з липня вже представлена у новому стильному пакуванні. Подорожувати зараз не бажано, тому ми вирішили втілити в життя ідею, з'єднати за змістом назву хліба з зображенням. На пакуванні "Французького" зобразили нічний Лувр у золотих вогнях, на "Шота-Пурі" знаменита вулиця в Єревані Шота Руставелі і звичайно на "Диво Хрещатику" зображення нашої столиці у всій нічний красі.
До речі хліб "Диво Хрещатик" ще одна наша новинка 2020 року, яка з перших днів продажів користується великим попитом.

Що плануєте ще зробити до кінця року?
- Наша хлібна група вже представлена в шістьох областях України: Полтавська Кіровоградська, Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Сумська.
На завершаючих етапах підписання договорів з великими київськими рітейлами.
Так, що в планах тільки нарощування виробництва, удосконалювання рецептури і розроблення хлібних новинок. Хочемо прищепити нашому покупцеві поняття смачного якісного хліба і культуру споживання справжнього вірменського лаваша.

Бажаємо Вас успіху та бурхливого розвитку.