Bakery Restaurant на вулиці Соборна відкрився

15 травня 2020

Компанія ILONA відзначила нове народження закладу Bakery RESTAURANT ILONA

П'ять років тому, коли відкрилось Bakery-cafe ILONA  ми виготовляли 15 сортів хліба, безліч кавказьких національних і традиційних українських видів випічки. Тепер, у 2020 році, кафе-пекарня переродилась до Bakery RESTAURANT ILONA і на полицях понад 46 різновидів хлібу, ще більше випічки та вишуканих десертів.

Завітавши до оновленого магазину Ви побачите стильний інтер'єр, збільшену вдвічі територію та два нових відділи - "гриль" та "кулінарія. Це чудова можливість для працівників офісів та магазинів, розташованих у центрі Кременчука, смачно перекусити та заощадити обідній час. Купити готових смачних страв на вечерю і сніданок.

Також у BakeryRESTAURANT можна придбати заморожені вареники, пельмені та хінкалі власного виробництва; безліч різноманітної смачної випічки — солоної, солодкої; десерти, напої та обов'язково свіжий, з рум'яною, хрусткою скоринкою хліб.

Незабаром відкриється другий поверх закладу, в якому Ви приємно, смачно й затишно будете проводити свій вільний час. На другому поверсі буде можливість смачно пообідати, провести  бізнес зустріч, відзначити важливу подію у Вашому житті, або провести дитячий день народження.

У своєму розвитку, наша компанія завжди намагається зробити все як найкраще!

Майже рік успішно радує покупців "Продуктова Мануфактура", а хлібозаводи ТМ ILONA виробляють для Кременчука та п’яти областей України понад 46 видів хліба і звичайно лаваш «Вірменський». Найближчим часом плануємо випустити у світ ще чотири хлібні новинки (назви та склад поки тримаємо у таємниці)

Хочемо розповісти про новинки, які нещодавно з'явились у списку нашої продукції:

- лаваш з паприкою та лаваш з оливковою олією — урізноманітнять смак страв європейської та середземноморської кухні;

- хліб "Ризький" - для прихильників житнього хліба;

-  "Баварські хлібчики"- стануть улюбленими для дітей;

- хліб "Деревенський"- для цінителів автентичних хлібів;

- багет " Італійський Капрезе" - зробить ваш сніданок, вечерю або обід, по-справжньому італійськими.

⠀Нагадаємо, що компанія ILONA надає послуги "Доставка їжі та продуктів", а також запущена програма підтримки "Добрий товариш" - допомога продуктами літнім людям та інвалідам,  з Продуктової Мануфактури, які можна замовити за номером 067-005-0-555, або на сайті ilona-product.com

⠀Говорячи про успіх, ми зобов'язані відзначити особистість, завдяки мрії якої, сотні людей мають роботу й тисячі відкривають для себе нові відтінки багатої палітри хлібних смаків ТМ ILONA. Арман Генріхович Саргсян — засновник і рушійна сила всього виробництва. Будучи мультипотенціалістом, доводить власним прикладом, як можна продуктивно поєднати економічну освіту і палку творчість хлібної справи. Самостійно скрупульозно опрацьовує кожну нову рецептуру, тому що захоплюється магією перевтілення звичних інгредієнтів у дещо святе — хліб. Відповідально піклується про компанію як про свою сім'ю.

Приходьте до Bakery RESTAURANT ILONA на вулиці Соборній, 23 біля ТРК Галактика, придбати свіжий хліб і випічку, смачно поїсти й приємно провести час з родиною, друзями та колегами. Ваша ILONA.