Французькі домашні круасани

Випікати круасани придумав зовсім не француз, а австрійський артилерійський офіцер Август Цанг. Він відкрив у Парижі «Віденську пекарню» у 1839 році, яка й започаткувала традицію ранкових булочок! Французькі хрусткі круасани краще смакують у поєднанні з кавою.

Складові для французький круасанів:

  • борошно — 500 г
  • молоко — 300 мл
  • сухі дріжджі — 15 г
  • вершкове масло — 360 г
  • цукор — 60 г
  • сіль — 1/3 ч.л.

Приготування французьких круасанів:

Спершу потрібно додати в борошно сіль і просіяти в миску. Потім додати 50 г цукру і перемішати міксером. Покладіть сухі дріжджі, перемішайте на мінімальній швидкості і поступово влийте молоко. Також треба додати 60 г м'якого вершкового масла і перемішувати всі інгредієнти не менше 10 хв. Потім вимісіть тісто вручну і скачайте його в кулю. Покладіть його в миску, замотайте харчовою плівкою і залиште на 1.5 год, щоб воно піднялося.

Розмотайте плівку, викладіть тісто на стіл і розкачайте, щоб вийшов прямокутник, завтовшки 1 см. Паралельно потрібно взяти злегка тепле вершкове масло. І за допомогою качалки, оберненої у харчову плівку, розкачати в прямокутник. Покласти вершкове масло на один із країв тіста і покрити його іншим краєм за принципом конверта. Тепер треба розкачати тісто, щоб воно було завтовшки приблизно 1 см. Скласти в чотири рази, загорнути в пергаментний папір, покласти в харчову плівку і залишити в холодильнику на 30 хв.

Потім потрібно знову розкачати тісто, так само скласти, загорнути і покласти в холодильник ще на 2 год.

Дістаньте з холодильника тісто, розкачайте в подовжений прямокутник і поділіть на 9 частин. Кожну з них потрібно поділити навпіл так, щоб вийшло два трикутника. Цей трикутник потрібно трохи витягнути і скрутити в рогалик, починаючи з не гострого кінця.

Далі застеліть деко пергаментним папером, викладіть круасани і помажте їх жовтком. Залиште на 1 год, аби вони піднялися. Потім випікайте при 180-190°C 20 хв.

Коли ви ліпите круасани, можна додати начинку — нутеллу або джем. Хоча цими добавками зручніше мазати круасани, коли вони вже готові.

У Продуктовій Мануфактурі кондитери прикрашають мигдальною стружкою.

Замовляйте на доставку 067-005-0-555