Вітаємо в ILONA

01
 
Продуктова Мануфактура ILONA - вул. Троїцька, 61/52 Продуктова Мануфактура ILONA пропонує доставку готової кулінарії, піци та грилю у м. Кременчук. Смачні салати, м'ясо та овочі на грилі, солодка та солона випічка, піца та смачна кава - все в одному місці! Чекаємо у Продуктовій Мануфактурі! ❤️
Детальніше
02
 
Bakery-Restaurant ILONA - вул. Соборна, 23 Смакуйте готову їжу в центрі міста Кременчук у Bakery-Restaurant ILONA. Наш заклад пропонує широкий вибір хліба, випічки та готової кулінарії, щоб задовольнити всі ваші побажання. Бронюйте столик у ресторані на другому поверсі!
Детальніше
03
 
Магазин-пекарня ILONA в Придніпровському парку Магазин-пекарня ILONA в Придніпровському парку пропонує гарячу випічку та свіжу каву для всієї сім'ї в Кременчуці. Скуштуйте свіжу випічку та гарячі/холодні напої – чай, каву, лимонади та інші напої. Смакуйте наші смаколики та насолоджуйтеся моментами разом із нами!
Детальніше
04
 
Хлібна майстерня ILONA - вул. Небесної Сотні, 23а (зупинка центр) Смакуйте найсмачнішу випічку в центрі Кременчука від Хлібної Майстерні ILONA. Наша хлібна майстерня пропонує широкий вибір смачних та якісних хлібів та випічки. Завітайте до нас сьогодні і переконайтеся самі!
Детальніше
05
 
Магазин ILONA - вул. Першотравнева, 15/1 Магазин ILONA знаходиться біля 4-го ліцею, де ми пропонуємо смачні перекуси для школярів та якісний хліб для місцевих жителів. У нас завжди свіжа та тепла випічка, запашний та високоякісний хліб. Завітайте до нас, щоб насолодитися смаком найсмачнішою випічки в м. Кременчук!
Детальніше